NEDĚLE - 7.7.

V neděli nebyla rozcvička a budíček byl posunutý o hodinu. K snídani bylo kakao s vánočkou. Jovgard měl dopoledne průzkumnou misi do sopky. Hledali jsme místo, kde ONI mohli tábořit. Našli jsme ohniště a spoustu stop a důkazů, že ONI tady byli.

K obědu byla čočková polévka a noky s ovocnou omáčkou. O poledním klidu jsme odpočívali pod lesem.

Každý bojovník si měl najít svůj kamínek moci a dát ho nabít ke svému erbu. Hráli jsme hru „Numberos“. To jsme si museli pamatovat čísla ostatních. Vyhrál Nordmaer.

Svačinu jsme našli u kouzelného stromu, kde většinou pobýval lesní chlapec Biorn. Pak jsme hráli „Skalní golf“ a my, i když jsme ho nedohráli celý, tak jsme zvítězili sami nad sebou.

Také jsme si stihli zahrát jeden set ve Vasově kouli s Drakerem.

K večeři byla rajská polévka, která byla tak dobrá, že si Ajdam dvakrát přidal. Pak začal zajímavý večer. Trénovali jsme domobranu, protože jsme očekávali JEJICH příchod. Společně jsme došli k bojovému ohni, kde k nám Ragnal promlouval. ONI chtěli dobít naši vesnici, ale DNES NE! Kamínky jsme nechali nabít ohnivou mocí, bojovně jsme se pomalovali a potom nastal JEJICH útok. Byl hrozivý, ale my jsme nakonec vyhráli. Unaveni jsme šli spát a Morasul hlídal po celou noc vesnici.

 

Zapsal Jovgard:
Michal, Onda, Milka, Naty, Ajdam, Rob, Jula a Nikol

Rytíř

pořadatel tábora:

Pionýr, z. s. - 1. pionýrská skupina

 Křišťálová 3326/15

466 02 Jablonec nad Nisou  

IČ: 68974680


vedoucí:

Jindřich Hubatý - tel.: 603 562 709

korespondenční adresa na tábor: 

LPT 1. PS Jablonec

jméno dítěte

Bělá u Pecky

507 82 Pecka

 © tábor Pecka 2013 (nepřetržitě od roku 1975)