PONDĚLÍ - 8.7.

Ráno po nočním přepadu bylo náročné. Vstávali jsme sice o hodinu později, ale stejně jsme byli unavení. Také jsme zjistili, že nám Péťa (instruktorka) musela odjet kvůli štípanci těsně pod okem do nemocnice. Po služebním dni jsme měli zasloužený den volna. U našeho klanu jsme tedy měli jako záskok Fífu, bratra Zadráži, který nám večer dělal spolu s jinými přepad.

Po rozcvičce, hygieně a snídani jsme si šli potrénovat přehazku. Celkem nám to i šlo, i když Fox dělal neustále hlouposti a Fífa nestíhal :-).

Po svačině jsme odpočívali pod lesem a jen se váleli. Oběd, konečně lehčí, květáková polévka a rizoto. Mňam. Polední klid – rychlovka a hurá na závody Drakkarů a balonkovou bitvu o vesnici a kořist. Vítězství! Měli jsme nejlepší čas. Fox stavěl trasu, takže na nás určitě myslel :-).

K večeři byla úžasná krupicová kaše. Následovalo pokračování turnaje ve Vasově kouli. Bohužel, zápas jsme prohráli. Fox byl z toho celkem smutný.Sprcha, zuby, postel, spánek na nás čeká a hvězdná noc nad námi. Dobrou noc.

 

Zapsal Nordmaer:
Martina, Simona, Petra, Eliška, Sofie, Dan a Kuba

Drakkary

pořadatel tábora:

Pionýr, z. s. - 1. pionýrská skupina

 Křišťálová 3326/15

466 02 Jablonec nad Nisou  

IČ: 68974680


vedoucí:

Jindřich Hubatý - tel.: 603 562 709

korespondenční adresa na tábor: 

LPT 1. PS Jablonec

jméno dítěte

Bělá u Pecky

507 82 Pecka

 © tábor Pecka 2013 (nepřetržitě od roku 1975)