Celotáborové

hry v čase

2018

I. běh – Živly

Země, Oheň, Voda, Vzduch


II. běh – Škola čar a kouzel Bradavice

Bystrovíz, Orlozob, Hrabotlap, Lunovýr


III. běh – Pevnost Boyard

Páni temnot, Ostrovládci

2017

I. běh – Agenti

Konec lepicí pásky, pomalé wifi, prázdné lednice, vybité telefony


II. běh – Bohové Olympu

Korint, Milét, Efes, Delfy


III. běh – Hive

Spasitelé, Bájní cestovatelé, Moükušký

2016

I. běh – Zaklínač

Gilda gryfa, Řád medvěda, Cech kočky, Škola Zmije


II. běh – Zlatokopové

Las Madres, Los Santos, New Shatterhandi, Zlatokopky, Kovbojové ze stříbrné hory


III. běh – Cesta kolem světa za 80 dní

Světoborci, Odvážní haranti, Spolek cestovatelů

2015

I. běh – Asie

Feng, Ti, Šuej


II. běh – Z pohádky do pohádky

Popelkáři, Duhové Království, Příšerky, Zlatý Prasátka


III. běh – Staré pověsti české

Vosomoni z Dolních Vosíc, Jantaři s Hellmanns

2014

I. běh – Indiana Jones

Vitrae, maleus, Penicilio,??


II. běh – Vikingové

Dánští rybožrouti, Winning–ové, Askomanští bojovníci, ??


III. běh – Indiáni

Hawkové,Siouxové,??

2013

I. běh – Vikingové

Morasul, Jovgard, Nordmaer, Draker


II. běh – Fort Boyard

Pidilidi, Super knedlíci, Red Floyd, Přeživší


III. běh – Temné znamení

Lovci záhad, Stopaři ztracených

2012

I. běh – Ztroskotanci

Ztroskotanci


II. běh – Pračlověčí výprava

Medvědi, Sokolí Poslové, Černí Ptáci, Bratrstvo Silných vlků


III. běh – Zlatokopové

Divoké bambitky, Golden Peak

2011

I. běh – Starověké Řecko

Théby, Rhodos, Korint


II. běh – Cesta Kolem světa za 80 dní

Šišihůové, Helium, Lodivodi

2010

I. běh – Pevnost Boyard

Mořští vlci, Mistři klíčů, Keyfighters

2009

I. běh – Stavba hradů

Fishtroni, Ankh–Morpork, Carcason, Nájezdníci

2008

I. běh – Pán prstenu

Entíci, Calaquendi, Immortal Blue

2007

I. běh – Piráti

Neohrožená, San Salvador, Lady Elisabeth, Poseidon

2006

I. běh – Time

Cuckoo Clock, Casiopea, Noir–Temps, Pegas

2005

I. běh – Movining

Stix, Sauroni, Trolls, Mystic

2004

I. běh – Zlatokopové

Desperádos, Divoké koně, Zběsilí supy, Strašidelné boty

2003

I. běh – Námořníci

Pacific Princes, Lejthian, Napolea, Lady Lane

2002

I. běh – Putování s Kryštofem Harantem

Harantíci, Lanceloti, Rytíři kulatého stolu, Rytíři řádu JoJo

2001

I. běh – Pevnost Boyard

Nebuďšneci, Klíčesové, Hlavidýciové, Timemáci

2000

I. běh – Indiáni

Mohykáni, Čerokejové, Assiniboinsové, Fremankové

1999

I. běh – Starověké Řecko

Atheny, Troia, Sýrakusi

1998

I. běh – Movining

Goblins, Modrý běs, Zelená závist, Senotíci

1997

I. běh – Time

Scarabeové, Hadí draci, Umrz–kopec, Soptíci

1996

I. běh – Zlatokopové

Kolty, Grínhorni, Žluťáci, Hasky

1995

I. běh – Foot of Hunhill

Boyardi, Čutňáci, Skomoroši

1994

I. běh – Kryštof

Žaludské eso, Modré káry, Zelené píky, Skuníci

1993

I. běh – Templáři

Hadí nářez, Zlatá 10, Modrý expres, Česneci

1992

I. běh – Ufouni

Pangalaktický megacloumák, Nametený meteorit

1991

I. běh – Námořníci

Princ Royal, Comodor, Santa Maria

1990

I. běh – Zlatokopové

Tři kříže – (družiny) Bob Green, Sten, Feithy Rodgers

Mustangové – (družiny) Vraníci, Grošáci, Bělouši

1989

I. běh – Kryštof Harant

1988

I. běh – Ufouni

Černá díra – (družiny) Castor, Pollux

Galaxie – (družiny) Orion, Casiopea

??? – (družiny) Ross154, Ross248

1987

1986

1985

1984

Modří, Žlutí

1983

1982

Modrý květ, Vlaštovky, Lišáci, Orlíci

1981

1980

1979

1978

1977

1976

1975